0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
AC Milan 2: 0 Atlanta
27 May

W 38. kolejce Serie A w sezonie 20-21 AC Milan grał na wyjeździe z Atlantą. Pierwsza Olimpiada Specjalna wykonała rzut karny, a Casey oddał strzał, aby Milan objął prowadzenie. Później Czarhanoglu wykonał rzut karny i to Casey, który wciąż miał na sobie Koszulka piłkarska AC Milan, strzelił dwa gole i strzelił skutecznie. Casey bezpośrednio pomógł AC Milanowi pokonać Atlanta 2-0. Jednocześnie wyprzedził swojego przeciwnika na drugim miejscu i po 7 latach wrócił do Ligi Mistrzów.

Przed meczem AC Milan zajął trzecie miejsce z 76 punktami, jeden punkt przed Ligą Europy. Cztery rundy po 3 zwycięstwa i 1 remis pokazały, że cała drużyna była w dobrej formie i była w stanie całkowicie zmiażdżyć dzisiejszych przeciwników. Finał Atalanta Serie A Cup 1: 2 Juventus nie trafił do mistrzostw. W pierwszej połowie obie strony nie dostosowały ogólnego stanu na początku i zawsze nie zdobywały piłki tak, jak chciały. Kiedy jeden zaatakował, a drugi bronił, wykonali dobrą robotę. Przestępstwo obu stron spowodowało kiedyś relatywnie tragiczny obraz. Dopiero w 41. minucie Casey posłał piłkę do bramki Atlanty, podczas gdy obrona nie odpowiedziała rozbiegiem. W drugiej połowie De Jongen otrzymał dwie żółte kartki, a jedną czerwoną zmienił i został wykluczony. AC Milan ponownie wygrał rzut karny, a Casey wniósł wspaniały wkład. Dzięki współpracy kolegów z drużyny, Casey pomógł AC Milanowi pokonać Atlantę.

Jako członek drużyny AC Milan, Casey w pełni pokazał swoją siłę w tej grze. Zdobył dwa dolary i dał drużynie ważne zwycięstwo. Jest absolutnie godny stroje piłkarskie drużyny AC Milan. Ta moc, która należy do niego, przyniosła mu wielką wygraną. Umożliwia to również Milanowi zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów. Spójrzmy na mecz przyszłego sezonu i nie możemy się doczekać ich postępów.