0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
AC Milan w końcu wygrał utalentowanego pomocnika
17 Nov

AC Milan w końcu wygrał utalentowanego pomocnika

Znakomity występ AC Milan został doceniony przez coraz więcej osób. Z punktu widzenia wielu osób, w porównaniu do innych zespołów w lidze, AC Milan jest w tym sezonie najbardziej obiecującym tytułem mistrzowskim po lidze. Pioli opracował prasę na wysokich pozycjach, prostą i szybką grę taktyczną. W tym systemie pozycja defensywnego pomocnika jest bardzo ważna i jest to kluczowa pozycja w obronie i ataku. W tej pozycji Tonali, Casey i inni wykorzystują swój niestrudzony bieg, aby szybko przejść i ciąć, aby zakłócić rytm i formację przeciwnika. AC Milan, który wciąż ma braki w składzie, również podpisał trzyletni kontrakt z 16-letnim utalentowanym pomocnikiem Hugo Cuencą. Wygląda na to, że kolejne drużyny będą miały wielką bitwę.

Powodem, dla którego AC Milan grał tak dobrze w lidze w tym sezonie, jest trener Pioli. AC Milan zapewnił Pioli nowy kontrakt. Negocjacje między obiema stronami przebiegają bardzo sprawnie. Osiągnięto porozumienie i należy wykonać tylko niektóre rutynowe kroki. Podobno AC Milan może wkrótce ogłosić zakończenie przedłużenia kontraktu z Pioli. Ten kontrakt to nie tylko gwarancja dla Pioli, ale także dobra wiadomość dla AC Milan. Mówiąc najprościej, fani nadal mogą oglądać wysokiej jakości sceny z meczów w tych samych Koszulka piłkarska AC Milan, co zawodnicy.

Silni również stale ciężko pracują, aby się poprawić, kroki Chelsea są czymś więcej, mając nadzieję na włączenie większej liczby silnych. Artur z Juventusu też jest opcją. Może poszukać drużyny, która będzie dla niego bardziej odpowiednia, jeśli nie gra w wielu meczach. Z technicznego punktu widzenia Artur ma dobrą wizję i umiejętność podawania w środku pola. Diaz stworzył dobrą rotację. Ale zależy to również od tego, czy Juventus wyda go w ręce przeciwników. Może wszystko pozostaje takie samo. Może zobaczysz, jak się tam pojawia w stroje piłkarskie pewnej drużyny i kontynuuje karierę piłkarską.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki