0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Anglia 1-0 Austria
04 Jun

Na Riverside Course w Middlesbrough, North Yorkshire, Anglia, Anglia zajęła 4. miejsce na świecie, a Austria zajęła 23. miejsce na świecie, rozegrała mecz na rozgrzewkę. Dzięki bramce Saki Anglia wygrała 1:0, Anglia wygrała bardziej emocjonująco, po tym, jak prowadziła, opierając się na poprzeczce do ratowania i obrońcy White nie stracili bramki.

W pierwszej połowie oba zespoły były przeciętne. W drugiej połowie reprezentacja Anglii dokonała przełomu. W 56. minucie Anglia kontratakowała, Lingard wszedł do środka, a Glarish wkroczył, by zmierzyć się z atakującym bramkarzem. Sabitzer zaatakował piłkę, ale odepchnął piłkę pod nogi Saki. Saka w Koszulka piłkarska Anglia strzelił pustego gola z lewego żebra na 5 jardów, prowadząc Anglię 1:0. Chociaż Austria nie wykorzystała okazji zbyt dobrze i ostatecznie przegrała z Anglią, ogólny występ był znakomity.

Struktura personelu w Anglii nie jest rozsądna.Być może zbyt wielu zawodników nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek, bo grali w finałach Pucharu Europy, a nawet mają kontuzje, więc w składzie brakuje. Jednak Anglia nadal utrzymała swój poprzedni niepokonany występ i zobacz, ile meczów może wygrać w następnej stroje piłkarskie.