0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Anglia 1-0 Rumunia
07 Jun

Na Riverside Course w Middlesbrough, North Yorkshire, Anglia, Anglia zajęła 4. miejsce na świecie, a Rumunia zajęła 37. miejsce na świecie, rozegrała mecz na rozgrzewkę. Anglia wygrała 1-0, a Glarish wykonał rzut karny dla Rashforda. Oprócz strzelonych bramek, Anglia trzykrotnie trafiła w poprzeczkę, a Henderson nie wykorzystał rzutu karnego.

W pierwszej połowie obie drużyny miały ofensywną i defensywną walkę, ale nie zdobyły gola i nie osiągnęły żadnych osiągnięć. W drugiej połowie obie drużyny albo chybiły strzał, albo zostały uratowane przez bramkarza. Aż do 67. minuty, ponieważ Glalish włamał się w pole karne i został obalony przez stojącego za nim Capsę, sędzia wykonał rzut karny. Rashford, który miał na sobie Koszulka piłkarska Anglia, przyjął karę i Anglia prowadziła 1-0. Po tym, jak Kiliches kopnął Lewina z tyłu, Anglia ponownie wygrała rzut karny, ale piłka została uratowana, mimo że Bellingham w stroje piłkarskie nr 19 został postrzelony przez bramkarza przeciwnika Nitę. Podczas gdy Anglia nie zdobyła więcej bramek, Rumunia nie wykorzystała okazji do zdobycia bramki. Rumunia nie wyrównała do końca meczu. Mimo że Anglia nie spisywała się dobrze w tym meczu, nadal wygrała mecz 1-0.

Z perspektywy całego meczu linia obrońców Anglii spisywała się przeciętnie, a pomocnicy widzieli wielu graczy z dobrymi umiejętnościami. Chociaż Rashford strzelił gola, jego ogólny występ nadal nie był mocny. Jego występ był jeszcze bardziej katastrofalny pod presją przeciwników. Jednak siła pokazana w meczu rozgrzewkowym nie reprezentuje wszystkich. Nie mogę się doczekać występu zespołu w Pucharze Europy.