0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Atletico Madryt podpisuje kontrakt z najlepszym partnerem Messiego, Inter Mediolan odcina następcę Ronaldo
19 Jul

Atletico Madryt podpisuje kontrakt z najlepszym partnerem Messiego, Inter Mediolan odcina następcę Ronaldo

Atletico ogłosiło, że do zespołu dołączy argentyński pomocnik DePaul z Serie A Udinese, a Serie A Inter Mediolan ogłosił odejście 28-letniego portugalskiego pomocnika Mario.

W reprezentacji Argentyny DePaul zagrał 29 razy i strzelił gola. Choć liczba goli jest niewielka, jego rola jest oczywista. Jest jedynym graczem w całej argentyńskiej drużynie, który potrafi czytać Messiego. Noszą te same stroje piłkarskie i sympatyzują ze sobą. Zawsze mogą podawać sobie piłkę i atakować się nawzajem.

Lata doświadczenia ligowego pozwoliły DePaulowi wyrosnąć na heksagonalnego wojownika: szybkość, strzelanie, doświadczenie, podania, obrona i drybling są doskonałe i zrównoważone. Zarówno ofensywny, jak i defensywny DePaul zwrócił uwagę trenera Atletico Simeone, a obie strony szybko doszły do ​​porozumienia. 13 lipca DePaul przybył do Atletico Madryt z Udinese z opłatą transferową w wysokości 35 milionów euro. Oficjalnie jest właścicielem Koszulka piłkarska Atlético Madryt i zdecydowanie może zdobyć silniejszą scenę.

W tym samym czasie Inter Mediolan oficjalnie ogłosił, że osiągnął porozumienie z portugalskim pomocnikiem Mario w zespole, a obie strony rozwiązały kontrakt. W Pucharze Europy 2016 we Francji drużyna Portugalii zdobyła mistrzostwo bez optymizmu. Mario miał na sobie Koszulka piłkarska Portugalia nr 10 i rozegrał 7 meczów. Stał się trzonem zespołu, ale trafił do nowego zespołu. Nie był jednak do tej sytuacji przyzwyczajony i został wynajęty. Teraz jego nowym właścicielem zostanie Benfica, a on nadal nie może się doczekać swojego występu.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki