0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Benzema i Vinicius strzelili dwa gole, a Real Madryt jest na szczycie listy
10 Jan

Benzema i Vinicius strzelili dwa gole, a Real Madryt jest na szczycie listy

W skupionym meczu w 20. kolejce La Liga rywalizowały Real Madryt i Valencia. Ten mecz sprawił, że kibice płakali z ekscytacji. Real Madryt pokonał Walencję z wynikiem 4-1. Benzema, ubrany w Koszulka piłkarska Real Madryt nr 9, od razu oddał dwa błyskotliwe strzały i jedno celne podanie. Kolega z drużyny Vinicius również strzelił dwa gole razem. Wygrał zwycięstwo w tym meczu dla Real Madryt. A występ przeciwnika nie przyniósł przełomu, jedynie Geddes strzelił gola dla drużyny, innym graczom nie udało się strzelić gola, aw końcu zmierzył się z silną presją Real Madryt, koniec był ponury. Real Madryt również utrzymał się na szczycie tabeli z przewagą 8 punktów.

Wyniki Real Madryt w tym sezonie są niezwykłe. Chociaż zdarzały się błędy, w zasadzie wypadły zaskakująco. Wyjściowy skład również jest bardzo mocny, wykazując dużą konkurencyjność iw zasadzie na bardzo stabilnym poziomie. Warto wspomnieć, że występ Benzema również zasługuje na pochwałę. Dla niego ta gra jest jeszcze bardziej niezapomniana. Dzięki bramkom w tym meczu stał się czwartą gwiazdą Real Madryt, która strzeliła ponad 300 bramek. , To nowy kamień milowy. Benzema jest nadal najostrzejszym centrum Real Madryt. Niezależnie od tego, czy jest ofensywny, czy defensywny, zawsze może zapewnić każdemu największe poczucie bezpieczeństwa. Benzema to bardzo ważna część zespołu.

Winicjusz też stopniowo pokazuje swoją wielką siłę. Tym razem, podobnie jak Benzema, dał wszystkim klamrę dla każdego. Po zdobyciu dwóch bramek Ou czule pocałował zespół Real Madryt. godło. Jego cele pozwalają ludziom zobaczyć jego niezwykły występ, stopniowo stał się ważnym rdzeniem Real Madryt, może nosić stroje piłkarskie z numerem 25 ze spokojem, aby pokazać swój talent. Młodzi piłkarze Real Madryt również stopniowo wyłaniają się. To przede wszystkim sekret ich długotrwałej pracy. Odgrywają kluczową rolę w zespole.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki