0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Cristiano Ronaldo bije pięć głównych rekordów i jest zdeterminowany, aby poprowadzić zespół do ukończenia obrony
25 Jun

Cristiano Ronaldo bije pięć głównych rekordów i jest zdeterminowany, aby poprowadzić zespół do ukończenia obrony

Faza grupowa Pucharu Europy dobiegła końca. Ostatnia faza grupowa to pojedynek w grupie F. Francja zremisowała 2:2 z Portugalią, a Niemcy zremisowały 2:2 z Węgrami. Ostatecznie Francja zajęła pierwsze miejsce z 1 zwycięstwem, 2 remisami i 5 punktami, Niemcy przegrały z Węgrami, 1 wygraną, 1 remisem i 1 porażką z 4 punktami i zajęły drugie miejsce. Portugalia również zgromadziła 4 punkty, aby awansować do czołowej 16 Pucharu Europy i trzeciego w grupie.

Jako zasłużony główny lider Portugalii, Cristiano Ronaldo strzelił 3 gole w pierwszych 2 rundach fazy grupowej. Ten mecz rozegrany z Francją. Dla Francji, która zakwalifikowała się już wcześniej, bez względu na wynik, nie było dużej presji. Wręcz przeciwnie, Portugalia zdecydowała się odpuścić. Dać mu szansę. W pierwszej połowie Cristiano Ronaldo w czerwonej Koszulka Euro 2020 Portugalia wykonał pierwszy rzut karny, ale wyrównał go były kolega z drużyny Realu Madryt Benzema. A w drugiej połowie Benzema we Koszulka Euro 2020 Francja ponownie został wyprzedzony, a Portugalia była w desperacji. Na szczęście, w obliczu przeciwności, Cristiano Ronaldo wystąpił do przodu, aby wykonać rzut karny i uderzył ponownie, aby zremisować 2-2. Obaj strzelili dwa gole w tym meczu.

W tej grze Ronaldo ustanowił pięć najlepszych rekordów. W drużynie narodowej liczba bramek sięgnęła 109, w Pucharze Europy i Mistrzostwach Świata 21. W tym meczu Ronaldo strzelił dwa gole i przebił się przez francuską bramę w imieniu reprezentacji narodowej. Niemiecka drużyna strzeliła pierwszego gola przeciwko Niemcom w ostatniej rundzie. Cristiano Ronaldo grał 24 razy w Pucharze Europy, zajmując pierwsze miejsce w historii. Świetna forma Cristiano Ronaldo i Portugalia są optymistami kibiców, ale kolejne finały nie będą łatwe. Portugalia zmierzy się z Belgią, która przez trzy kolejne lata zajmuje pierwsze miejsce na świecie. O ostatecznym zwycięstwie zadecydują wyniki na miejscu i stabilność obu stron. Oczywiście mam nadzieję, że Cristiano Ronaldo i były kolega z drużyny Benzema mogą poprowadzić zespół dalej.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki