0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Cristiano Ronaldo jest nieobecny, Manchester United jest zbiorowo źle zwolniony
12 Jan

Cristiano Ronaldo jest nieobecny, Manchester United jest zbiorowo źle zwolniony

Manchester United wygrał 1:0 z Aston Villą. Cristiano Ronaldo odpadł z powodu kontuzji, a Manchester United był zbiorowo nietrafiony bez Cristiano Ronaldo. Tylko McTominay, który miał na sobie stroje piłkarskie z numerem 39, strzelił jedynego gola. Po meczu Manchester United również został złapany w wir opinii publicznej. Manchester United wciąż jest dość ociężały. Chociaż zacofana Aston Villa przeprowadziła kontratak, nie udało mu się skutecznie kontratakować. Aston Villa strzelił dwa gole, z czego w pewnym stopniu strzelił Danny Ings.

Znakomity występ De Gea był kluczem do zwycięstwa Manchesteru United, wykonał 4 interwencje dla drużyny, aby utrzymać bramkę. ManchesterUnited było jednak tak trudno wygrać u siebie, czego kibice nie mogli zrozumieć i być z tego zadowoleni. Manchester United, przy tak wysokiej wartości, nie dał satysfakcjonującego występu. Chociaż Cristiano Ronaldo był nieobecny, żaden z graczy Manchester United nie prowadził. Zespół wykonał kluczowy krok. Wcześniej wszyscy skarżyli się na Cristiano Ronaldo, ale Manchester United bez Cristiano Ronaldo jest taki zły. Widać, że źródło problemu tkwi w całym Manchester United.

W tym meczu występ Rashforda był bardzo słaby. Nie strzelił 4 razy na cel, a tylko 2 z 6 dryblingów zakończyły się sukcesem. A jedno z działań Rashforda sprawiło, że został mocno skrytykowany. Strzelił z jednej ręki do kolegi z drużyny Greenwooda i został uratowany przez Martineza, ale Rashford, który był niedaleko piłki, stanął na miejscu i nie próbował. Kolejne ujęcia. Fani byli z tego powodu tak źli, że chcieli nawet, aby przekazał mu nr 10 Koszulka piłkarska Manchester United. W tym sezonie stan Rashforda w grze nie jest już tak dobry jak wcześniej, co pośrednio spowodowało, że Manchester United nie był w stanie przebić się z nowymi wynikami. Kariera Rashforda będzie cięższa, jeśli pozostanie w tym stanie.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki