0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Cristiano Ronaldo ponownie strzelił dla Portugalii
12 Oct

Cristiano Ronaldo ponownie strzelił dla Portugalii

Czy to w Manchesterze United, czy w drużynie narodowej, Cristiano Ronaldo jest zawsze w centrum uwagi. Co więcej, tym razem grał w reprezentacji. Jego stroje piłkarskie z numerem 7 przyniosła mu honor i po raz 181 reprezentował reprezentację narodową. Strzelił gola, liczba goli strzelonych w reprezentacji osiągnęła 112 bramek, Cristiano Ronaldo zawsze odświeża różne dane, a także poprowadził Portugalię do wygrania 4 meczów.

Wrócił do Manchesteru United w wieku 36 lat, ale nadal jest idolem nowych i starych kibiców. To wszystko dzięki własnym wysiłkom Ronaldo. Po powrocie do Manchesteru United poprowadził drużynę do zwycięstwa, ale nie był z tego zadowolony i ponownie sprintował w kadrze narodowej. I odniósł zwycięstwo, może również nadal prowadzić graczy reprezentacji narodowej do awansu do następnego meczu. Oczywiście nie mogę się doczekać każdej jego gry.

Andre Silva i Fonte strzelili bramki, ma to na celu uniknięcie nadmiernego zużycia siły fizycznej i zapobieganie kontuzjom, w końcu wszyscy oglądają występ Ronaldo, a jego własnym pragnieniem jest również przebijanie się więcej. Rekord, musi poświęcić swoją energię Lidze Mistrzów i Premier League. Ale od razu wkraczając na rodzimy kort Portugalii, wierzę, że Ronaldo jest gotowy do zwycięstwa. Zabierze do walki o zwycięstwo kolegów z drużyny, którzy również są w Koszulka piłkarska Portugalia.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki