0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Cristiano Ronaldo strzelił 799. gola w swojej karierze w Lidze Mistrzów pięcioma kolejnymi zabójstwami, tworząc historię
26 Nov

Manchester United ostatnio był w opłakanym stanie. Po fali przegranych trener Solskjaer został zwolniony. Kluczowym meczem dzisiejszej fazy grupowej jest asystent trenera Carrick, który tymczasowo prowadzi drużynę. Cristiano Ronaldo podarował nowemu trenerowi hojny prezent. Walczył, aby pomóc Manchesterowi United wygrać 2:0, co pozwoliło Manchesterowi United, który właśnie zmienił trenera, zobaczyć poprawę.

Taktyka Manchesteru United w tym meczu jest bardziej pragmatyczna. W meczu wyjazdowym stawiają się w sytuacji słabszego, najpierw wykonują dobrą robotę w obronie, a potem rozmawiają o ataku. Cristiano Ronaldo nie ma tak wielu okazji do strzelania jak w przeszłości, a publiczność również strzelała 4 razy. Jego dwa strzały w pierwszej połowie nie były zbyt groźne, ale jego dwa strzały w drugiej połowie były wyjątkowo śmiertelne. W obu strzałach Cristiano Ronaldo szybko wychwycił błędy przeciwnika. W trakcie strzelania pokazano również znakomite umiejętności strzeleckie Cristiano Ronaldo. Ten gol to dziesiąty gol Ronaldo dla Manchesteru United w tym sezonie. To 799. gol w karierze Ronaldo, a od zdobycia 800 bramek w stroje piłkarskie nr 7 dzieli go tylko jeden krok. Cristiano Ronaldo jest w doskonałej formie w tym sezonie w Lidze Mistrzów. Będzie nadal utrzymywał własną formę, aby utrzymać i pobić rekord strzelecki w Lidze Mistrzów.

Bez względu na to, kto będzie trenował Manchester United w przyszłości, to jak dobrze wykorzystać Ronaldo będzie bardzo krytycznym czynnikiem. Ronaldo ma dobry występ w ofensywie, co wskazuje, że Ronaldo ubrany w Koszulka piłkarska Manchester United może dostosować się do różnych taktyk i stanie się najostrzejszą bronią Manchesteru United.