0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Dlaczego Oblak jest bramkarzem numer jeden w piłce nożnej
02 Jun

Dlaczego Oblak jest bramkarzem numer jeden w piłce nożnej

Ilekroć ludzie dyskutują na temat najlepszego bramkarza w dzisiejszym świecie futbolu, często pomija się wysoko ocenianego Oblaka, chociaż jego obrona jest znacznie silniejsza niż innych bramkarzy. Biorąc pod uwagę system defensywny Atletico, statystyki Oberka Lacka w La Liga są bardzo dobre, ale jeśli oderwie się od systemu defensywnego Atletico, czy może nadal grać tak dobrze? Chociaż Atletico ma najlepszą obronę w Europie, ograniczy to tylko jego obron, a nie technikę obronną.

Warunki fizyczne i solidne umiejętności Oblaka uczyniły go jednym z najlepszych obrońców dzisiejszej piłki nożnej. Ma idealny wzrost. Kiedy stoi tam ubrany w stroje piłkarskie bramkarza, daje poczucie bezpieczeństwa. I może uratować piłkę na ziemi, a także kilka trudnych strzałów z powietrza. Oczywiście obrona Atletico Madryt jest zawsze w najlepszej pozycji defensywnej, co również daje Obradorowi niewiele okazji do występu. Wygląda na to, że Oblak woli wykorzystywać wyczekiwanie, aby z góry dostosować swoją pozycję, zamiast zmuszać się w złej pozycji do wykonywania trudniejszych obron. Dobra pozycja nie tylko zwiększa skuteczność obrońców, ale także pomaga Oblakowi w rozsądniejszym obronie. Oprócz reakcji i rzutów obronnych, umiejętność jeden na jednego Oblaka jest również światowej klasy. Jest bardzo dobry w radzeniu sobie z sytuacjami jeden na jednego i wybieraniu różnych strategii w zależności od różnych sytuacji.

Chociaż statystyki Oblaka mogą nie być doskonałe w porównaniu z innymi bramkarzami, jego pewność siebie w długim podaniu idealnie pasuje do systemu taktycznego Atletico Madryt. Połączenie tych dwóch może zagrać doskonałą chemię. Inni zawodnicy noszący Koszulka piłkarska Atlético Madryt również wnieśli do zespołu wielki wkład, który wzajemnie się uzupełnia. Spodziewam się też, że będzie grał bardziej ekscytujące występy i szukał większych przełomów. Jeśli jesteś jego wierną fanką, może założysz też koszulki piłkarskie klubowe Oblaka nr 13 i poczujesz radosny urok kopa.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki