0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
European Cup 3 Crown King przepisuje 61 lat historii
21 Jun

European Cup 3 Crown King przepisuje 61 lat historii

Dla portugalskiej obrończyni Pucharu Europy drużyna Niemiec jest rzeczywiście trudną przepaścią. Ze względu na porażkę z Niemcami w tej rundzie, Portugalczycy będą musieli zmierzyć się z Francuzami w kolejnej rundzie. Jako najchętniej oglądany mecz tego Pucharu Europy wystartowała drużyna Niemiec i Portugalii. W pierwszej rundzie meczu niemiecka drużyna przegrała 0:1 z Francuzami, a portugalska pokonała Węgrzy 3:0. Dla Ronaldo niemiecka drużyna to jego wieczny ból. Zmierzył się z Niemcami 4 razy, ale wszystkie przegrał i tak jest do dziś.

W tej bitwie niemiecka drużyna rozpoczęła atak pływowy, prawie przytłaczając drużynę portugalską. Drużyna niemiecka prawie trafiła piłkę do bramki przeciwnika. Niespodziewanie pierwszy gol rzeczywiście strzelił Cristiano Ronaldo w Koszulka Euro 2020 Portugalia z. W zaciekłej ofensywie niemieckiej drużyny Portugalia przeprowadziła kontratak i strzeliła pierwszego gola z boiska. Jednak ofensywa drużyny niemieckiej nie słabła, a za nią nadal burzliwa była Portugalia, drużyna niemiecka nadal posyłała piłkę do małego pola karnego, a Diaz, który w tym sezonie dobrze spisywał się w Manchesterze, w końcu nie wytrzymał presji i dał sobie własny. Również zarozumiały, to całkowicie pokonało pewność siebie Portugalii w obronie. Portugalia przechodziła kolejne porażki i ostatecznie strzeliła gola z asystą Ronaldo, ale była tylko 2-4 i ostatecznie przegrała. Po tym meczu portugalski zespół został pierwszym obrońcą tytułu w historii Pucharu Europy, który stracił 4 gole w jednym meczu.

Niemiecka drużyna, która w pierwszej rundzie przegrała 0:1 z Francuzami, była pod ogromną presją. Odwrócenie tego meczu jest niewątpliwie ekscytujące dla niemieckiej drużyny. Drużyna niemiecka może stać się kolejnym faworytem do zdobycia mistrzostwa. Trener reprezentacji Niemiec zdradził też, że wygrana tym razem była również kwestią pewnej taktyki dla kolejnego trenera Niemiec przed meczem. Bardzo ekscytujące jest również obserwowanie, jak dzisiejsza niemiecka drużyna pokazuje swoją dominującą siłę. Może powinniśmy postawić na Koszulka Euro 2020 Niemcy lepiej kibicować tej ulubionej drużynie.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki