0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Faworytowa drużyna francuska, która zdobyła mistrzostwo, holenderska 2-1 w 93 minuty
01 Jun

Rozpoczą się ćwierćfinały młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21. Faworytowa drużyna francuska, która wygrała największe mistrzostwa w tym roku, zmartwiona 1-2 przez Holandię, aby zmienić tradycję. Łączna wartość francuskiej drużyny to 516,9 mln euro, co jest numerem 1 wśród wszystkich europejskich drużyn młodzieżowych, podczas gdy Holandia jest warta tylko 159,5 mln euro. Ale to właśnie ta skromna drużyna z powodzeniem odwróciła się i pokonała najdroższą Francję w tej grze.

Zmierzając się z holenderską drużyną, francuska drużyna zaczęła bardzo gładko. W 23. minucie pierwszej połowy, gracz Leverkusen, Diaby, wykonał rzut rożny z prawej strony, a nowy pomocnik Bayernu Upamecano strzelił głową ze środka. W 50. minucie drugiej połowy Holendrzy wykorzystali przypadkową piłkę do wyrównania wyniku. Holender oddał daleki strzał z górnej części pola karnego, ale to była właśnie piłka pod nogi Boadu. Pierwszy gol holenderskiej drużyny strzelił Boadu, który miał na sobie Koszulka piłkarska Holandia zespołu. Zatrzymał piłkę, odwrócił się i wykonał ją jednym uderzeniem. Ostatni strzał pchnął piłkę do siatki. W 93. minucie holenderska drużyna strzeliła gola. Kluivert odbił się dośrodkowaniem z prawej strony, a Boadu podążył za lewą nogą ze środka. Wślizg Boadu był oczywiście problematyczny, ale kopnął piłkę do połowy wysokości i piłka przeleciała nad francuskim bramkarzem do siatki.

Boadu, który zdobył dwa gole, zasłynął w tej bitwie. W półfinale holenderskim przeciwnikiem będzie drużyna niemiecka. W ćwierćfinale Niemcy w ciągu 120 minut zremisowały z Danią 2:2, aw serii rzutów karnych wygrały 6:5 i weszły do półfinału z łącznym wynikiem 8-7. Więc teraz, czy Holandia będzie miała tyle szczęścia, aby wygrać mecz? Wierzę, że ich zwycięstwo w tym meczu zwiększy ich pewność siebie. Pójdą naprzód z poczuciem honoru stroje piłkarskie zespołu. Poczekamy i zobaczymy, jaki będzie wynik.