0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Harland Winter Window Transfer
13 Oct

Harland Winter Window Transfer

Po serii operacji każdej z drużyn, w tym sezonie wszyscy współpracowali bardzo harmonijnie, a ogólny występ również był bardzo dobry. Jednak są też pojedyncze zespoły, które spisały się niezadowalająco. Można przewidzieć, że rywalizacja o mistrzów Premier League w tym sezonie będzie bardzo zacięta przy obecnym stanie każdej drużyny.

Sądząc po występach w tym sezonie, nowa pomoc Glarish pokazała bardzo dobry poziom. Do tej pory grał 9 razy w Premier League i Lidze Mistrzów, strzelił 2 gole i 2 asysty i mocno zajął pozycję startowego lewego skrzydła zespołu. Jego prędkość nie jest duża, ale jest mały. Z umiejętnością radzenia sobie z piłką w przestrzeni, jest w pełni zintegrowany i może mieć Koszulka piłkarska Manchester City, która może trwać przez długi czas w drużynie.

Brak linii frontu w Manchesterze nie jest rozwiązaniem długoterminowym. Po nieudanej próbie zdobycia Kane'a Manchester City zwrócił uwagę na Harlanda, który w tym sezonie rzadko grał w Koszulka piłkarska Borussia Dortmund. Z powodu kontuzji nie mógł grać często, ale w nielicznych. W swoich grach pokazał najwyższe umiejętności gry i zwrócił na siebie uwagę wszystkich stron! Następnie zależy to od tego, kto dostanie tę pracę.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki