0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Harland lub znak Barcelona
05 Jan

Harland lub znak Barcelona

Wszyscy wiedzą, że Mbappé i Harland to dwie gorące gwiazdy futbolu, a miejsce, w którym pójdą tego lata, zawsze będzie miało wpływ na serca kibiców. A Mbappé odmówił przedłużenia kontraktu z Paris Saint-Germain i ścigał się tylko z jedną Koszulka piłkarska Real Madryt, która należała do niego. Wiadomo, że spełnia swoje marzenie. Harland nadal jest w Dortmundzie, ale tego lata mogą zostać uruchomione specjalne warunki. Każda drużyna może go zabrać za 75 milionów euro. Jednak Harland nie jest zainteresowany Real Madryt, ale jest zainteresowany dołączeniem do śmiertelnego wroga Real Madryt, Barcelona.

Prezes Barcelona oświadczył, że tego lata podpisze kontrakt z Haalanda dla zespołu i powiedział, że szanse są bardzo duże. Z Haalandem w obecnym stanie jest to zaszczyt dla drużyny bez względu na to, dokąd jedzie, a jeśli on również wybierze Barcelona, to kolejna drużyna powinna się martwić, ponieważ jego wybuchowa moc nie jest dostępna dla wielu graczy. Barcelona wykorzystuje rdzeń zespołu, kamień węgielny zespołu, Koszulka piłkarska FC Barcelona nr 9, pensję do 30 milionów euro i inne doskonałe warunki, aby przyciągnąć Haaland. Wygląda na to, że Haaland ma świetną okazję, aby dołączyć do tego zespołu.

Harland strzelił 154 gole w wieku 21 lat, znacznie przewyższając Messiego i Cristiano Ronaldo. Nawet Mbappé był wyśmiewany, zanim stał się sławny z powodu skłonności Harland do odchodzenia od tyłu. Haaland jest teraz jednym z najlepszych napastników na świecie i na pewno przebije więcej danych w przyszłości. Jeśli Haaland dołączy do Barcelona, a Mbappé z powodzeniem wejdzie do Real Madryt, z pewnością będzie nowym pokoleniem. Sytuacja wróciła.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki