0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Holandia wraca na mistrzostwa świata
19 Nov

Holandia wraca na mistrzostwa świata

W eliminacjach europejskich holenderska drużyna, znana jako niekoronowany król mundialu, pokonała Norwegię 2-0, nie chciała się denerwować i z powodzeniem weszła na mistrzostwa świata. To pierwszy raz, kiedy Holandia po ośmiu latach przystąpiła do Pucharu Świata! Belvin i Depay, którzy mieli na sobie Koszulka piłkarska Holandia, zostali bohaterami punktacji, ale tym razem Holandia może przejść przez Katar jako pierwsi w grupie. Środkowy obrońca drużyny Van Dyke powinien zaliczyć pierwszą akcję, gdyby nie on w obronie. Pełniąc rolę Dinghai Shenzhen, z tą holenderską obroną, obawiam się, że trudno będzie oprzeć się Haalandowi w pierwszej rundzie. Trzeba przyznać, że Van Dijk jest niekwestionowanym środkowym obrońcą numer 1 w dzisiejszej piłce nożnej.

Zanim Van Dijk pojawił się w 2017 i 2018 roku, Liverpool nie miał tak przerażającej dominacji, jaką jest teraz. Zajmowali czwarte miejsce w lidze w sezonie 2016/17, a Liverpool miał najwięcej goli straconych przez 42 z pierwszej czwórki. W zimowym oknie drugiego roku, pod nazwą Klopp, Liverpool kupił holenderskiego obrońcę Van Dyke'a, który wciąż grał w Southampton i od tego czasu śpiewa. Van Dijk polegał również na swojej defensywie, aby zostać wicemistrzem Złotego Globu. W sezonie 2019/20 powrót Liverpoolu po raz kolejny zakończył historyczne osiągnięcie. W końcu zdobyli pierwszy tytuł Premier League w Premier League od 30 lat.

W tym sezonie Van Dyke, który wrócił po kontuzji, nie wydaje się być w ogóle dotknięty kontuzją. Niezależnie od tego, czy ma na sobie stroje piłkarskie reprezentacji narodowej, czy Koszulka piłkarska Liverpool, odgrywa ważną rolę. Dopóki tam będzie, zespół na pewno będzie mógł to zrobić ponownie. Poprzednia wysokość.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki