0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Japonia pokonuje Birmę 10: 0, aby awansować
29 May

W meczu w grupie F w 40. rundzie eliminacji mistrzostw świata 2022, japoński zespół grał przeciwko drużynie Myanmar na Futian E-Sports Arena w Japonii. Minano Takumi strzelił gola w 7. minucie, a następnie Osaki również wystawił hat-tricka. Osaki również zakończył czwartą połowę drugiej połowy, Morita Hidemao strzelił dwa kolejne mecze, Minano Takumi dwa razy, Kamada Dachi wygrał, Osaki kontynuował strzelanie do końca, a Itakura Kayuki strzelił głową. Ostatecznie japońska drużyna wygrała 10: 0 i zakwalifikowała się dwie rundy przed terminem, stając się pierwszą drużyną, która awansowała do czołowej dwunastki mistrzostw świata w Azji.

Japończycy właśnie pokonali Mongolię wynikiem 14-0 w ostatniej rundzie i tym razem pokonali Myanmar 10-0. Ci zawodnicy w Koszulka piłkarska Japonia strzelili 24 gole w ostatnich dwóch rundach eliminacji światowych, co jest jeszcze bardziej przerażające. Ale strzelili 37 bramek w 6 rundach i nie trafili w bramkę. Da Shiyong, który grał w Bremie, również wystawił hat-tricka w dwóch kolejnych rundach. W dwóch rundach eliminacji strzelił 10 bramek.

Siła Myanmaru jest po prostu słaba przed Japonią. Między tymi dwoma zespołami jest ogromna różnica w sile. Nie ma szans na wygraną. Zespół Myanmaru potrzebuje czasu i taktycznego opadu, aby się przebić. Wymaga to dużo energii i doświadczenia. Nie ma sensu zazdrościć japońskiej drużynie. Jedynie poszukiwanie przełomu i wykorzystywanie zgromadzonej siły do ​​udowodnienia swoich umiejętności jest rzeczywistością. Wcześniej załóż stroje piłkarskie i biegaj po boisku, aby zdobyć więcej doświadczenia.