0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Kto jest ostatecznym zwycięzcą w Anglii lub we Włoszech?
09 Jul

Kto jest ostatecznym zwycięzcą w Anglii lub we Włoszech?

Anglia, która pokonała Danię 2:1, wraz z zakończeniem meczu między Anglią a Danią, rozpocznie najważniejszy mecz tego Pucharu Europy na stadionie Wembley. Anglia, która po raz pierwszy od 1966 roku przystąpiła do międzynarodowych zawodów, zmierzyła się z Włochami, które dobrze spisały się w tym Pucharze Europy. Kto jest silniejszy?

Anglia jest najwyżej cenioną drużyną spośród 24 drużyn biorących udział w tym Pucharze Europy. W ostatnich sezonach Anglia wyprodukowała wiele talentów, ale Rashford, który stał się jednym z rdzeni Manchesteru United, nie może znaleźć miejsca w tym Pucharze Europy. Grając w Koszulka Euro 2020 Anglia, ale nie dostałem dużo gry, widać, że rywalizacja w zespole jest również dość zacięta. Nie wpływa to jednak na wyniki Anglii. Defensywna gra z Anglią do tej pory straciła tylko jednego gola i ma przełom w szybkości. Cały zespół wykonuje swoje obowiązki, aby zmaksymalizować przewagę.

Włochy to najbardziej agresywna drużyna ofensywna w tym Pucharze Europy. Reagują na grę wszystkimi atakami i obroną, ale ten styl gry zużywa więcej energii i jest podatny na kontuzje. W walce pomiędzy dwoma zespołami Anglia ma przewagę na własnym boisku i przewagę w sprawności fizycznej. Przewaga Włoch polega na tym, że wszyscy są zwycięzcami w 6 meczach. Wyeliminowali Belgię, numer jeden na świecie, i Hiszpanię, która ma najlepszą technologię, i sprawili, że pewność siebie Włoch wzrosła. To również dowodzi, że siła Włoch jest zdecydowanie jedną z najlepszych. Bez względu na to, jak Anglia ostatecznie wróci do domu, czy Włochy ponownie zdobędą puchar, będzie to zacięta rywalizacja. Czy bardziej optymistycznie patrzysz na Anglię, która ma przewagę na korcie gospodarzy, czy Włochy, które są mocne? Założysz Koszulka Euro 2020 Włochy do kibicowania czy Anglię?

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki