0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Liverpool z powodzeniem odwrócił się i zajął trzecie miejsce
25 May

Liverpool z powodzeniem odwrócił się i zajął trzecie miejsce

38. runda sezonu Premier League 2020-2021 zakończyła się, a Liverpool grał przeciwko Crystal Palace na stadionie Anfield. Mane przełamał impas w 35. minucie pierwszej połowy; W drugiej połowie Mane, który nosił Koszulka piłkarska Liverpool, strzelił dwa gole, aby pomóc drużynie zwiększyć wynik. Po zdobyciu trzech kluczowych punktów Liverpool pokonał Chelsea i Leicester. City, zajmując trzecie miejsce w Premier League w tym sezonie.

Również jako mistrz zeszłego sezonu, Liverpool za bardzo ucierpiał w tym sezonie. Chociaż trener zespołu kiedyś wyprowadził ich na szczyt listy, wypadli z pierwszej czwórki w Premier League z powodu nieobecności głównych graczy. Pod koniec ligi Manchester United próbował pokonać Liverpool, ale wytrwali zawodnicy Liverpoolu założyli gwiazdorską koszulkę, aby pokazać wszystkim swój twardy styl mistrzowski. To także ich pomoc w przygotowaniu do mistrzostw. Zespół sukcesywnie wygrywał w grze i skutecznie powalił przeciwnika i zajął trzecie miejsce w tej grze.

Mane jest znana jako nemezis Crystal Palace. W swojej karierze rozegrał 12 meczów w Premier League przeciwko Crystal Palace. Mane przyczynił się do zdobycia 10 bramek i 3 asyst. Crystal Palace to także drużyna z największą liczbą bramek strzelonych przez Mane'a. W tym meczu końcowym, jako dusza zespołu, Mane strzelił dwa gole w jednym wyniku. A Wijnaldum zdejmie stroje piłkarskie Liverpool po wygaśnięciu kontraktu pod koniec przyszłego miesiąca, oficjalnie pożegnając się z Liverpool. W tym meczu wszyscy mieli szczęście być świadkami ostatniego meczu, jaki kapitan rozegrał dla Liverpool.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki