0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Lukaku żałuje dołączenia do Chelsea
31 Dec

Lukaku żałuje dołączenia do Chelsea

Lukaku nagle ogłosił ważną decyzję. Następnego lata może ponownie zmienić swoje przeznaczenie, ponieważ nie jest szczęśliwy, gdy przyjeżdża do Chelsea. Ma nadzieję, że wróci do noszenia Koszulka piłkarska Inter Mediolan. Lukaku, który w tym roku dołączył do Chelsea, nie miał zbyt wielu okazji do gry. W swoim obecnym stanie po prostu często nosi tę nową Koszulka piłkarska Chelsea i siedzi na ławce, co sprawia, że ​​czuje się bardzo skrzywdzony.

Lukaku dołączył do Chelsea za bardzo wysoką cenę i może odegrać dużą rolę w nowym zespole. W tym sezonie Lukaku brał udział w wielu meczach iz powodzeniem strzelił 7 bramek. Ale ze względu na szczególne powody swojego stanu Lukaku nie otrzymał więcej możliwości. Lukaku, który trafił do nowej drużyny, ma nadzieję na przyspieszenie tempa i udowodnienie, że swoją siłę można osiągnąć także w Chelsea. W końcu, jeśli nie będziesz mógł grać przez długi czas, twoje umiejętności będą nieznane, a sprawność fizyczna również spadnie. Tylko poprzez nieustanną praktykę możesz mieć więcej możliwości otwarcia własnej przestrzeni.

Jako główny gracz Interu Mediolan, Lukaku pomógł im zdobyć tytuł Serie A należący do Interu Mediolan, ale kiedy się przeniósł, wywołał niezadowolenie wśród wielu fanów, a nawet nie chciał, aby wrócił do swojego starego klubu. Teraz Lukaku nie był w stanie uzyskać własnej szansy w nowym środowisku. Zastanawiam się, czy jego chęć powrotu do Interu Mediolan zostanie zrealizowana w przyszłym roku.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki