0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United jest w poważnych tarapatach
07 Jan

Manchester United jest w poważnych tarapatach

Trudności, jakie napotkał Manchester United w tym sezonie, były nieoczekiwane przez prawie wszystkich. Nawet po zmianie głównego trenera sytuacja Manchester United nie uległa poprawie. W Premier League Manchester United był w zasadzie trudny do osiągnięcia w tym sezonie, a w Lidze Mistrzów konkurencyjność zespołu wciąż nie jest wystarczająco konkurencyjna. W takim przypadku być może Manchester United przeprowadzi kilka większych wymian piłkarzy.

Jeśli chodzi o taktykę, chociaż zespół pod wodzą Rangnicka przeszedł odświeżającą zmianę, osiągnęli pożądane wyniki w kilku kolejnych meczach, opierając się na doskonałych prasach z wysokich słupków, ale te zmiany są krótkotrwałe. Nie utrzymał najlepszej kondycji na korcie i wkrótce spadł do najniższej doliny sezonu. Sądząc po występie na boisku, zawodnicy noszą Koszulka piłkarska Manchester United, ale nie wjechali do stanu. Jako piłkarze Manchester United nie są w stanie wnosić skutecznych wkładów. Zwlekają. Są zagubieni w sytuacji i nie mają jasnych pomysłów taktycznych. Fani byli rozczarowani, patrząc na tę znajomą i nieznaną drużynę, i nie byli w stanie nic zrobić z kłopotliwymi sytuacjami, z którymi się zmierzyli.

Niewiarygodne są również występy zawodników w tym sezonie. To właśnie Phil Jones zajął pierwsze miejsce w średniej ocenie zespołu. Ale występ nie może wiele wyjaśnić, ale kibice widzieli w nim także ducha nieprzyznawania się do porażki, czego teraz potrzebuje Manchester United. Fernandez i Ronaldo nie wywołali oczekiwanej reakcji chemicznej, co jest również przyczyną słabego występu Manchester United. Po powrocie Ronaldo do Manchester United, mimo że jego osobisty występ był dobry, Fernandez starał się stworzyć szanse dla Ronaldo. Mimo że był również bardzo dobry w organizowaniu ofensyw i tworzeniu okazji dla przeciwników, zawsze możemy zobaczyć Fernandeza w stroje piłkarskie z numerem 18 pojawił się na kluczowej pozycji i wykonał kluczowy ruch. Ale ogólnie Manchester United nie wszedł w pełni do stanu, w tym sezonie Manchester United również może być rozczarowany.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki