0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Mbappe odmawia odnowienia
03 Jan

Mbappe odmawia odnowienia

Mbappé eksplodował i rozmawiał z Realem Madryt na temat osobistego traktowania i czasu podpisywania kontraktu. Oficjalnie zdejmie Koszulka piłkarska Paris Saint-Germain po zakończeniu sezonu i przejdzie do Real Madryt. Chociaż Paris Saint-Germain zawsze celowo zatrzymywał Mbappé, postanowił rozzłościć Paris Saint-Germain.

Dziś Paris Saint-Germain nie spodziewa się, że Mbappé zmieni zdanie, chociaż wniósł duży wkład w tę drużynę, wspaniałe asysty i gole przyniosły zespołowi dobre wyniki raz za razem. Paris Saint-Germain ma nadzieję, że zamieni się na Viniciusa z Real Madryt, aby zapewnić ogólną jakość zespołu i pozwolić Mbappé opuścić zespół tak szybko, jak to możliwe, aby spełnić swoje życzenie.

Teraz Paris Saint-Germain całkowicie straciła cierpliwość do Mbappe. Mogą ukarać Mbappe i postawić go na ławce w drugiej połowie sezonu. Jest to również szkodliwe dla kariery Mbappe. Nie jest to sytuacja, którą Real Madryt ma nadzieję zobaczyć, ponieważ zawodnicy muszą często grać w grze, aby utrzymać własny stan. Długie przyciśnięcie na ławce nie sprzyja utrzymaniu sprawności fizycznej zawodnika. Ale bez względu na to, jak dobry był poprzedni występ, teraz, aby móc z powodzeniem posiadać Koszulka piłkarska Real Madryt, trzeba zapłacić swoją cenę.

Dla Winicjusza dołączenie Mbappe do Real Madryt nie jest dobrą wiadomością. Kiedy jego kariera rośnie, jeśli Real Madryt chce postawić go na ławce z powodu przybycia Mbappe, to jest to całkowicie nie do przyjęcia. Jeśli Paris Saint-Germain naprawdę się nim interesuje, to dobrze, że może bawić się z Messim i innymi graczami, aby poprawić swoje umiejętności. Ale w końcu, czy z powodzeniem zamienią się swoimi obecnymi pozycjami?

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki