0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Najlepszy napastnik Serie A może zostać zmiennikiem Casey
04 Oct

Najlepszy napastnik Serie A może zostać zmiennikiem Casey

W minionym okresie wyniki AC Milan stopniowo spadały. W ostatnich pięciu meczach AC Milan zdobył tylko 2 zwycięstwa i 1 remis. Jednak obiektywnie rzecz biorąc, z perspektywy przebiegu gry, ogólna wydajność jest nadal godna uwagi. Najlepszym występem zespołu powinien być przedni pomocnik Diaz. We wszystkich grach, w które grał, Diaz wykorzystywał swoje umiejętności osobiste, aby stwarzać wiele kłopotów swoim przeciwnikom na swoim polu. Podobno AC Milan rozważał kontakt z Realem Madryt w sprawie wykupienia Dias. Wręcz przeciwnie, występ Casey sprawił, że zespół chciał znaleźć zastępcę do zastąpienia.

W zeszłym sezonie Casey był niekwestionowanym ośrodkiem defensywnym pomocnika AC Milan. W lidze zaliczył 13 bramek i 4 asysty. Jednak brak postępów w odnowie z zespołem doprowadził również do jego stanu. To przyjęło ostry zwrot i nawet AC Milan przegrał mecz z powodu błędu. W obecnej sytuacji być może Casey nie ma szans na posiadanie Koszulka piłkarska AC Milan.

Według doniesień, AC Milan nadal zwraca baczną uwagę na pomocnika Paris Saint-Germain i zamierza użyć Paredesa jako substytutu Casey! Chociaż nie często widzieliśmy Paredesa w Koszulka piłkarska Paris Saint-Germain, aby wnieść wkład do zespołu w tym sezonie, młody reprezentant Argentyny nadal utrzymuje wysoki poziom. Z technicznego punktu widzenia Paredes ma bardzo dobre umiejętności podawania w środku pola. W zeszłym sezonie stworzył trzy doskonałe okazje dla swoich kolegów z drużyny, więc w rzeczywistości jego drużyna to coś więcej niż AC Milan. Tak więc to, czy Paredes zostanie w Paris Saint-Germain, czy też będzie miał szczęście zostać podpisanym przez inne zespoły, może zależeć od jego własnych wysiłków. Dopóki ma umiejętności, może grać we własnym świecie, gdziekolwiek się udaje.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki