0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Najlepszy napastnik chce dołączyć do Real Madryt
22 Nov

Najlepszy napastnik chce dołączyć do Real Madryt

Ranking Real Madryt awansował na drugie miejsce. Tak długo, jak Ancelotti i jego piłkarze grają na swoim normalnym poziomie w tym sezonie, Real Madryt ma wielką nadzieję, że wygra drugie mistrzostwo La Liga w ciągu trzech sezonów. Trofeum. W przyszłym miesiącu Real Madryt musi wziąć udział w 8 meczach, co jest bardzo wymagające pod względem kondycji fizycznej zespołu. Zwłaszcza w przypadku wielu weteranów w zespole, Ancelotti musi wykonać pełną rotację, aby zapewnić stan gracza, jednocześnie zapewniając, że rekord zespołu nie zostanie znacząco naruszony.

Benzema i Winicjusz z pewnością będą najważniejszymi graczami Ancelottiego. Strzelili 23 gole i zaliczyli 13 asyst w La Liga i Lidze Mistrzów w tym sezonie. Stosunkowo jednak sytuacja innego generała na linii frontu, Hazarda, jest dość niezadowalająca. W tym sezonie Hazard miał kiedyś wiele okazji do gry w fazie otwarcia, ale widzieliśmy go tylko na scenie w stroje piłkarskie, jego stan dryfuje. W tym przypadku opuszczenie zespołu stało się niemal logicznym wyborem Hazarda.

Jeśli chodzi o transfery napastników, transfer Mbappe wydaje się mieć inny epizod. Według Mbappe rozważa odnowienie kontraktu z zespołem. Ale nawet jeśli umowa zostanie przedłużona, to na pewno jest to umowa krótka. Z perspektywy Mbappé umowa krótkoterminowa może umożliwić Paris Saint-Germain otrzymanie części opłaty za przelew, gdy się przeniesie. Ale nawet w przypadku odnowienia Mbappe, Real Madryt może nadal zapłacić opłatę transferową, aby dać Mbappe jego Koszulka piłkarska Real Madryt. Ponadto inny super napastnik europejskiego futbolu, Harland, jest zasadniczo zdeterminowany, aby opuścić drużynę po zakończeniu sezonu, a Real Madryt jest jednym z jego potencjalnych przyszłych domów. Sądząc po obecnej sytuacji, wydaje się, że Real Madryt objął prowadzenie w walce o Haaland. Haaland również ma nadzieję dołączyć do Real Madryt, ale nie wiadomo jeszcze, czy uda im się dojść do konsensusu w sprawie opłaty transferowej.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki