0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Oblak, najsilniejszy próg w piłce nożnej
09 Jun

Oblak, najsilniejszy próg w piłce nożnej

Wszyscy wiemy, że pozycja bramkarza wśród piłkarzy jest najbardziej wyjątkowa. Jest jedynym graczem, który może uderzyć piłkę rękami. Jak na zespół, posiadanie doskonałego bramkarza wydaje się wygrywać połowę meczu, a występ bramkarza jest prosty. Wpływają na wynik gry zespołowej. A Oblak może dać drużynie połowę szans na zwycięstwo.

Bramkarz ze Słowenii jest nie tylko najlepszym bramkarzem, ale także najbardziej żelazną krwią piłkarza Atletico Madryt, dopóki nosi Koszulka piłkarska Chelsea nr 13, ludzie mu kibicują. Niedawno Oblak powiedział też, że po siedmiu latach spędzonych w Atletico Madryt, bardzo interesuje się Premier League i może również udać się do Premier League, aby się rozwijać. Nie wiem, jaka będzie przyszłość. W tej chwili będzie wykonywał tylko swoją pracę, a Oblak nadal zdobył nagrodę La Liga Zamora.

Oczywiście Atletico Madryt to drużyna bogata w bramkarzy i nie jest to drużyna bogata w bramkarzy ogólnych, ale najlepsi bramkarze w światowej piłce nożnej. O Oblaku i Atletico Madryt można powiedzieć, że jest to idealne i milczące spotkanie, ale kariera Oblaka to przyszłość. Mam nadzieję, że od wielu lat nie odczują kontuzje itp., aby mógł grać w piłkę, gdziekolwiek jest. Tak długo, jak chce, może nosić stroje piłkarskie Oblaka, aby pokazać więcej uroku, gdziekolwiek chce.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki