0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Osoba uważana za największą wadę Holandii ustanowiła dwa rekordy
23 Jun

W przypadku wyprzedzenia o pierwsze miejsce w grupie Holandia pokonała Macedonię Północną 3:0 w rundzie finałowej i weszła do rundy pucharowej z rozmachem trzech zwycięstw. W tym meczu dwie czołowe holenderskie gwiazdy ułożyły trzy bramki. Strzał Depaya był celny, a Wijnaldum, ubrany w Koszulka Euro 2020 Holandia, strzelił dwa gole, pomagając drużynie wygrać dużymi punktami. Warto wspomnieć, że pierwsza asysta Depaya w Pucharze Europy uczyniła go drugim zawodnikiem, który strzelił i asystował w Pucharze Świata i Pucharze Europy, a jego liczba bramek w reprezentacji Holandii wzrosła do 28. piłki.

Z ogólnej perspektywy holenderskiej drużyny ta bitwa pozwoliła im ustanowić dwa historyczne rekordy. Po pierwsze, od 2000 i 2008 roku drużyna po raz trzeci w historii zespołu wygrała trzy kolejne mecze grupowe Pucharu Europy. To drużyna, która zakończyła fazę grupową Pucharu Europy z największą liczbą trzech zwycięstw w historii. Po drugie, Holandia strzeliła 2 lub więcej goli w 10 kolejnych meczach, co jest najdłuższym rekordem w historii holenderskiej drużyny, jeśli chodzi o strzelenie co najmniej 2 goli w jednym meczu.

De Boer zawsze był uważany za największą wadę holenderskiego zespołu, ale zajęło mu mniej niż rok, aby poprowadzić drużynę w 14 meczach i ustanowił rekord w historii zespołu. Obecnie Holandia, Dania i Walia znajdują się w dolnej połowie tego samego obszaru, podczas gdy dwie główne drużyny mistrzowskie, Belgia i Włochy, znajdują się w górnej połowie. To zależy od siły gwiazd ich drużyn. Wierzę, że na pewno wygrają tę stroje piłkarskie. Walcząc o honor, na którą grę będziesz czekał i kogo możesz spodziewać się ostatecznego zwycięstwa?