0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Paris Saint-Germain w pełni podpisze rdzeń AC Milan
29 Sep

Paris Saint-Germain w pełni podpisze rdzeń AC Milan

W tym sezonie Paris Saint-Germain rozwija się w lidze. Wygrali pierwsze 8 rund. Jednak w Lidze Mistrzów UEFA w pierwszej kolejce poprzedniego meczu Paris Saint-Germain grał na wyjeździe. Nie pokonał przeciętnej drużyny Brugii. W drugiej rundzie fazy grupowej Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain zmierzy się u siebie z Manchesterem City. W przypadku niepowodzenia w pierwszej rundzie ta gra jest bardzo ważna dla Paris Saint-Germain. Zgodnie z wiadomościami przed meczem, bardziej korzystnym punktem dla Paris Saint-Germain jest to, że Messi i Verratti wejdą na dużą listę tego meczu, co oczywiście wzmocni siłę zespołu w ofensywie.

W tym meczu z Manchesterem City Paris Saint-Germain nie jest w gorszej sytuacji. Szczególnie w ofensywie Paris Saint-Germain, który ma Mbappé, Neymara i Messiego, jest znacznie silniejszy w zdobywaniu punktów niż Manchester City, który nie ma wybitnego centrum. Jednak odkąd Messi dostał nową stroje piłkarskie, nie zagrał w swojej najlepszej formie i nie wniósł żadnego wkładu. Neymar zaliczył tylko 1 bramkę i 2 asysty w czterech meczach. Dla Paris Saint-Germain, jeśli nie będą w stanie w pełni pokazać zdolności Messiego, siła zespołu nie tylko nie będzie w stanie uzyskać poprawy jakościowej, ale Messi stanie się niepewnym czynnikiem wpływającym na zespół.

Na pozycji pomocnika zespół skupiony na wprowadzeniu Wijnaldum w tym sezonie zaczął powoli tracić główną pozycję. Jego występ nie jest idealny, nie może zbytnio pomóc drużynie w ofensywie i defensywie, a nawet czuje się poza ogólnym systemem taktycznym drużyny. Jeśli szybko nie dostosowałeś swojego stanu, będzie to straszna konsekwencja dla zespołu i dla Ciebie. Według doniesień medialnych Paris Saint-Germain zwraca baczną uwagę na sytuację pomocnika AC Milan Casey'a i czyni go głównym celem podpisania kontraktu na rynku transferowym. W tym przypadku Casey prawdopodobnie dołączy do Paris Saint-Germain jako wolny agent po wygaśnięciu kontraktu, aby uzyskać należącą do niego Koszulka piłkarska Paris Saint-Germain. W każdym razie gracze powinni wykorzystać istniejące doskonałe możliwości i znaleźć własny styl, aby dobrze grać, w przeciwnym razie można ich tylko zastąpić, a postęp Paris Saint-Germain trwa.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki