0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Puchar Europy znów się zmienia
30 Jun

Puchar Europy znów się zmienia

Wraz z odejściem drużyny niemieckiej, wszystkie ostatnie cztery europejskie puchary zatrzymały się w pierwszej 16. Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że Mueller, jako supergwiazda mistrzostw świata, nie strzelił gola w tych 15 europejskich pucharach. Kontrast jest oszołomiony. Wiele zespołów było zdenerwowanych.

W tym Pucharze Europy Walia przegrała 0-4 z Danią, a Dania nadal pisała bajki i stała się wielkim czarnym koniem. Portugalia została niestety wyeliminowana przez Belgię, Ronaldo nie zdołał poprowadzić piłkarzy do obrony tytułu. Drużyna francuska była kiedyś przed Szwajcarią, ale gra, która optymistycznie odnosiła się do świata zewnętrznego, była remisowa i ostatecznie przegrała w rzutach karnych. Drużyna niemiecka była wielkim zdenerwowaniem, a drużyna Anglii, która zawsze była właścicielem drużyny angielskiej, tym razem została pokonana. Kilka faworyzowanych drużyn mogło tylko zdjąć stroje piłkarskie i wrócić wcześniej do domu.

W historii Pucharu Europy tylko jedna drużyna może obronić tytuł, a jest nią Hiszpania. Teraz Portugalia nie ma szans na obronę tytułu, a stadion stał się inną sceną. Wyjście zespołu niemieckiego było nieoczekiwane. Wśród nich Mueller miał wielką odpowiedzialność. Spudłował jeden strzał. Ten chybiony gol zmienił trend całej gry. Muller miał na sobie Koszulka Euro 2020 Anglia. Występował ogromny kontrast między występami przed i po. Drużyna straciła szansę na remis, a co za tym idzie również szansę na awans. Ale może to wszystkie wypadki, które wydarzyły się na boisku, a wiek stopniowo Wschodzący Muller może nigdy nie mieć możliwości udziału w Pucharze Europy, aby nadrobić ten żal.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki