0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Real Madryt może podpisać kontrakt z Mbappé i Harland w tym samym czasie
24 Sep

Real Madryt może podpisać kontrakt z Mbappé i Harland w tym samym czasie

W tym sezonie Real Madryt jest jak dotąd jedną z najlepszych drużyn w pięciu głównych ligach Europy. Po 6 rundach Real Madryt zajął pierwsze miejsce w lidze z rekordem 5 zwycięstw i 1 remisem. Po stracie tytułu mistrzowskiego w zeszłym sezonie i wcześniejszym opuszczeniu Ligi Mistrzów, w tym sezonie, pod wodzą Ancelottiego, oczekuje się, że Real Madryt zmierzy się z mistrzem zarówno w lidze, jak i Lidze Mistrzów.

Jeśli chodzi o grę zawodnika, w tym sezonie 33-letni Benzema prawie pokazał swój najlepszy występ w swojej karierze. Benzema wygrał 3 razy w sześciu meczach jako najlepszy zawodnik w grze, uzyskując średnią 8,63 punktów na mecz, zajmując pierwsze miejsce wśród wszystkich graczy w lidze. Prowadzony przez Benzemę Winicjusz również w tym sezonie odzyskał formę. Nosił również swoją stroje piłkarskie Real Madryt, aby wziąć udział w boisku. W 6 meczach strzelił 5 bramek i 2 asysty. Najlepszy napastnik drużyny poza Zema. Występ Winicjusza wyjaśnił również powód, dla którego Real Madryt zdecydował się go zdecydowanie odrzucić, gdy Paris Saint-Germain zaproponował wykorzystanie Winicjusza jako dodatkowego transferu Mbappe w letnim okienku transferowym.

Jednak w końcu Real Madryt nie podpisał swojego głównego gola Mbappe w poprzednim okienku transferowym. Dla Florentino, oprócz wybitnych wyników zespołu na boisku, siła marki zespołu stale się poprawia. On też bardzo to ceni. Dlatego w okresie, gdy Florentino kierował Realem Madryt, transfery na dużą skalę zawsze były jego znakiem rozpoznawczym. Sądząc po obecnej sytuacji, Real Madryt mógł przygotowywać epickie transfery. Hazard i Asensio mogą się oddalić. Jednocześnie Florentino może zdecydować się na podpisanie kontraktu z Mbappe i Harland. Dla Realu Madryt, jeśli te dwie najgorętsze europejskie gwiazdy futbolu mogą nosić Koszulka piłkarska Real Madryt w tym samym czasie, nie będzie to gorsze pod względem siły konkurencyjnej zespołu lub wpływu marki. Galaktyczny okres okrętów wojennych roku.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki