0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Salah traci karę
29 Dec

Salah traci karę

Mecz pomiędzy Liverpoolem a Leicester City oficjalnie się zakończył. Liverpool, który w tym sezonie jest w dobrej formie, nie tylko kompletnie nie trafił, ale także przegrał 0:1 z Leicester City i poniósł drugą w tym sezonie porażkę. W rezultacie wielu fanów zaniemówiło. Kryzys wszystkich piłkarzy Liverpoolu sprawił jednak, że ta strata nie była nieuzasadniona i porażki nie uratowały nawet podstawowe piłkarze.

Z danych z całego meczu wynika, że ​​Liverpool można określić jako miażdżącą przewagę, ale zawsze trudno było zagrozić bramce przeciwnika w meczu, a Salah nie trafił nawet dwa strzały z rzędu, kiedy miał dobrą szansę na rzut karny. Ponadto Mane po raz kolejny przegapił okazję w pojedynkę w meczu, stając przed wielką szansą na pustą bramkę, ale bezpośrednio spudłował. Ponadto Arnold, który w tym meczu był z tyłu defensywy drużyny, po raz kolejny stał się durszlakiem z tyłu defensywy. Wprawdzie mierząc się z flanką przeciwnika, by z nim współpracować, zrobił krok do przodu i chwycił go, ale będąc o krok dalej, nie ścigał się, ale obserwował piłkę nożną. W sieci taka defensywna postawa i umiejętność jest prawdziwa, pozostawiając wielu fanów bez słowa. Wielu fanów jest zasmuconych noszeniem Koszulka piłkarska Liverpool.

Zdolność Leicester City do wygrania meczu jest absolutnie godna szacunku. Ważne jest, aby wiedzieć, że w ich drużynie jest sześciu głównych obrońców, którzy opuścili mecz z powodu problemów z kontuzjami, a w ostatnich dwóch meczach grali ich Liverpool w Pucharze Ligi Angielskiej i Manchester City w Premier League. Obaj dali poważną porażkę na boisku, ale ostatecznie wygrali mecz dzięki stabilnemu kontratakowi obronnemu zespołu. Pierwszym zawodnikiem drużyny, który wygrał ten mecz, był Schmeichel w Koszulka piłkarska Leicester City. Włożył 4 rzuty obronne, aby rozwiązać ofensywę przeciwnika, zwłaszcza rzut karny Salaha. To pokazuje jego umiejętności i zrobił wielki postęp od bramki, którą strzelił, przez bramkę Manchesteru City w ostatnim meczu. Poza tym bardzo dobrze zagrali Lukeman i Hall. To ich współpraca pomogła zespołowi skutecznie strzelić bramkę Liverpoolu i pomogła zespołowi zdobyć wszystkie trzy punkty.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki