0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Tylko on wciąż naciera i wycofuje się z Dortmundem
08 Oct

Tylko on wciąż naciera i wycofuje się z Dortmundem

Royce osiągnął kamień milowy 100 razy zarówno w ofensywnych bramkach, jak i asystach. Zrealizował swoje cele w karierze. W całej karierze tego zawodnika jego występ nie jest wystarczająco stabilny, tylko w tym sezonie. Jego przewaga została przez niego mocno zademonstrowana. Uprawiał go Dortmund. Chociaż wyjechał w połowie drogi, miał siłę i ostatecznie został sprowadzony z powrotem do Dortmundu.

Wyniki Royce'a mogą trafić do lepszego zespołu, ale nadal zdecydował się pozostać w tej kolejce dortmundzkiej. Pod względem honoru i lojalności wybrał to drugie, a w najtrudniejszym okresie wybrał również to drugie. To Royce wstał, aby pomóc zespołowi kontynuować odwrócenie gry. Stał się bohaterem wśród wielu fanów i kibicował mu w Koszulka piłkarska Borussia Dortmund.

Lata treningów i zawodów oraz nagromadzone doświadczenie przyniosły Royce'owi znakomite wyniki, ale nie może on dokonać przełomu samą swoją siłą. W historii Bundesligi nie ma nazwiska Dortmund, więc czy Royce? Zdajesz sobie z tego sprawę? Kiedy może jeszcze nosić stroje piłkarskie nr 21, żeby uświadomić sobie żal.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki