0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Uciekasz z Milan za roczną pensję 16 milionów! Teraz opuszczony przez Paryż
27 Sep

Uciekasz z Milan za roczną pensję 16 milionów! Teraz opuszczony przez Paryż

Paris Saint-Germain pokonał Montpellier 2-0. Licząc zwycięstwa w tym meczu, Paris Saint-Germain wygrał osiem z rzędu na początku nowego sezonu. Ale wygrana nie jest straszna, a ludzie, którzy nie są ponownie wykorzystani, są zawstydzeni. W tym względzie Donnarumma, który ponownie stał się namiastką, ma głębokie zrozumienie. Aby otrzymać roczne wynagrodzenie w wysokości 16 milionów, odmówił zatrzymania Milanu, a następnie dołączył do Paris Saint-Germain. Myślałem, że mogę zostać głównym bramkarzem drużyny, ale nie spodziewałem się, że zostanę zmiennikiem byłego gracza Realu Madryt, Navasa.

Patrząc na sposób leczenia Donnarummy przez Mediolan na przestrzeni lat, można powiedzieć, że zrobił wszystko, co możliwe. Po odkryciu potencjału Donnarummy od razu powierzył mu ważne zadanie. Nie tylko to, ale także stale spełniał wymagania dotyczące podwyżki pensji Donnarummy i jego agenta Raioli, a nawet poprosił swojego brata, aby na jego prośbę dołączył i założył Koszulka piłkarska AC Milan. Kto by pomyślał, Donnarumma i jego agent Raiola stawali się coraz bardziej chciwi. Prawie w każdym sezonie od połowy do końca, obaj muszą przedstawiać farsę o transferze i opuszczeniu zespołu. Jest tylko jeden cel, aby nadal zmuszać zarząd Mediolanu do podwyżki pensji Donnarummy.

Szkoda, że ​​besztanie fanów i wszystkich nie umniejsza wartości Donnarummy. 22-latek i siła najlepszych bramkarzy uczyniły go atrakcyjnym dla wielu czołowych gigantów, takich jak Juventus i Paris Saint-Germain. Ostatecznie Donnarumma wybrał Paris Saint-Germain, któremu nie brakowało pieniędzy. Paris Saint-Germain zaoferował mu pięcioletni kontrakt długoterminowy z roczną pensją 16 milionów euro.

Podczas Paris Saint-Germain Donnarumma miał tylko 2 szanse na start. Biorąc pod uwagę bogate doświadczenie w konkursie Navas, Pochettino prawdopodobnie nadal będzie go używał, więc Donnarumma może nosić tylko stroje piłkarskie i siedzieć na ławce. Miejmy nadzieję, że nie może już sprawiać nierozsądnych kłopotów, poświęcać prawdziwej energii na grę w piłkę nożną, poprawiać swoją siłę i uzyskiwać większe zyski.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki