0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Wybuch Winicjusza
14 Jan

Wybuch Winicjusza

W meczu pomiędzy Real Madryt a Barceloną obie drużyny grały tak gorąco, że mecz został na jakiś czas wciągnięty w dogrywkę, a ostatecznie po bramce zawodnika Real Madryt Valverde w stroje piłkarskie z numerem 15, Barcelona została skutecznie wyeliminowana . Real Madryt z sukcesem awansował również do finału Superpucharu Hiszpanii. W tym meczu Real Madryt prowadził kiedyś 2 punktami, ale zremisowała z Barceloną. Na szczęście ostatecznie oparli się presji i nie dali szans Barcelona.

Real Madryt też jest coraz lepszy w tym sezonie, zwłaszcza Benzema i Winicjusz. W półfinale hiszpańskiego Superpucharu obaj zadali Barcelonie mocny cios na boisku, a Winicjusz również pokazał swoją niesamowitą siłę. W tej grze po raz kolejny przyczynił się do wspaniałego gola, który wywołał aplauz. Fani zobaczyli, jak Winicjusz ubrany w Koszulka piłkarska Real Madryt z numerem 20 celnie odbiera piłkę z dystansu od Benzema i szybko udał się prosto do pola karnego przeciwnika, aby posyłać piłkę w martwy róg bramki, nawet bramkarz przeciwnika był w stanie tylko uklęknąć w kapitulacji. Winicjusz po zdobyciu bramki również dotknął odznaki drużyny. Ta scena wystarczy, aby fani Realu Madryt na całym świecie oszaleli na jego punkcie, bo to udowadnia, jak wiele Real Madryt ma w swoim sercu i jest gotów zapłacić więcej za tę drużynę.

Winicjusz w końcu wybuchł w tym sezonie, strzelając 15 bramek w 27 meczach. Odkąd dołączył do Realu Madryt w 2018 roku, zespół czekał na jego rozwój, a w tym sezonie Real Madryt wreszcie zebrał super talent. Teraz Winicjusz stopniowo zbliżał się do podstawowej pozycji zespołu, co wystarczy, aby wpłynąć na ogólny wynik zespołu. Potrafi strzelić kluczowe bramki dla zespołu i na pewno zagra w swoim własnym świecie w Realu Madryt.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki