0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Zarówno Manchester City, jak i Chelsea potrzebują nowej głównej siły, aby zmienić status quo
06 Oct

Zarówno Manchester City, jak i Chelsea potrzebują nowej głównej siły, aby zmienić status quo

Rzeczywisty stan Manchesteru City, który dwukrotnie wyrównał w Lidze Mistrzów, w rzeczywistości nie jest idealny. Mimo że strzelili w tym sezonie 14 bramek, wszyscy są wspierani przez różnych graczy. A stabilny występ w tym sezonie jest rzeczywiście tym, czego wszyscy się nie spodziewali! W zeszłym sezonie nie spisywał się dobrze, w nowym założył Koszulka piłkarska Manchester City i sam dokonał przełomu.

Po zmianie strategii Jezus pokazał swoją siłę na pozycji marginalnej. Ale jako trzon zespołu, De Bruyne nie pomógł zespołowi zbytnio, w tym Torres, który grał dobrze wcześniej, tym razem miał bardzo mało szans na grę. Z punktu widzenia trenera przepaść między nim a najwyższym poziomem jest nadal wyraźna. Jego zdaniem ta tanie koszulki piłkarskie Manchester City ma lub nie istnieje, ponieważ podoba im się Haaland, a pod nieobecność Kane'a zwrócili swój cel na młodego i potężnego Haaland.

To samo dotyczy Chelsea. Chociaż stan jest lepszy od Manchesteru City, Chelsea, która nie jest zadowolona ze status quo, nadal chce mieć mocniejszych graczy, aby wielu graczy w drużynie niebawem wygasło i nie zostało odnowionych, nawet Rudy. Gridowi nie udało się negocjować z kierownictwem, być może po wygaśnięciu kontraktu zobaczymy, jak przeniesie się do innych klubów. Jednak drużyna z nim nadal będzie dużo łatwiejsza.

Komentarze
Write Comment
koszulki z najwyższej półki